Składanie zamówień:

Zamówienia na produkty CONCRETECONCEPT przyjmowane są na podstawie przesłanego maila na adres: biuro@concreteconcept.pl.

Zamówienie powinno zawierać potrzebne ilości, wymiary oraz kolory wybranych przez Państwa produktów.

Na podstawie zamówienia przygotowywana jest oferta zawierająca: ceny, rabaty oraz terminy dostawy.

Realizacja zamówień:

Zamówienia realizowane są po potwierdzeniu stanów magazynowych i określeniu terminu dostawy.

Dostawa realizowana jest bezpośrednio z naszej firmy pod wskazany przez Państwa adres w zamówieniu. Przesyłki paletowe realizowane są firmą kurierską Raben lub firmą wskazaną przez Państwa. Meble dostarczane są Kurierem DHL.

Koszty przesyłki zależą od rodzaju zamawianych produktów i określane są na podstawie zamówienia.

Średni czas realizacji zleceń wynosi 21 dni.

Posiadamy też produkty w magazynie dostępne od ręki. Informacja o dostępności tych produktów dostępna jest po przesłaniu maila z zapytaniem na adres : biuro@concreteconcept.pl

Nasze produkty dostępne są też u dystrybutorów na terenie całej Polski oraz Holandii i Belgii. Nasi dystrybutorzy mają w ofercie cały nasz asortyment. Na miejscu też można obejrzeć produkty lub otrzymać próbki. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wskazaniem najbliższego dystrybutora proszę o przesłanie maila na adres: biuro@concreteconcept.pl

Montaż:

Realizujemy też zlecenia z montażem. Nasze doświadczone ekipy montażowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób nie mających wykonawców mogących podjąć się wykonania montażu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE