ARCHI

Home / ARCHI

Beton architektoniczny Archi

Beton architektoniczny ARCHI – brutalny, industrialny beton wylewany w szarych odcieniach, pełen przebarwień i wżerów. Bogata faktura, nieregularna powierzchnia, lekko poszarpane brzegi nadają betonowym płytom ARCHI postarzony charakter. Płyty charakteryzują się dużą różnorodnością, dynamicznymi zaciekami i „wykwitami”. Doskonałe w połączeniu z metalem i szkłem. Odważne loftowe aranżacje będą doskonałym partnerem betonów ARCHI.

Archi produkujemy w czterech kolorach: natural cement, grey, antracyt i black.

Podstawowe wymiary: 120 x 60 cm, 100x 60 cm, 60 x 60 cm, 100 x 40 cm, 100 x 30 cm, 60 x 40 cm, 60 x 30 cm.

Płyty mogą być dodatkowo zaimpregnowane w zależności od miejsca przeznaczenia : pomieszczenia suche, pomieszczenia mokre.

Wymiary płyt mogą być dopasowane do Państwa potrzeb.

Grubość płyt ok 1 cm ( +- 3 mm )

sposób montażu znajdziecie Państwo w zakładce : montaż

Beton architektoniczny  – wyślij maila z zapytaniem i sprawdź nasze ceny na produkty z katalogu

lub produkty na zlecenie indywidualne.

Czym jest beton architektoniczny.

Beton architektoniczny Concreteconcept:

Ręcznie wylewane płyty i kafle betonowe. Beton, nazywany współczesnym kamieniem, podlega jak każdy materiał architektonicznym modom. Obecnie, po latach niełaski, powrócił do pracowni architektonicznych jako pierwszoplanowy materiał konstrukcyjny i wykończeniowy. Surowy, barwiony, wzbogacany rozmaitymi wypełniaczami daje nieograniczone możliwości kreacji.

Technika wylewania oraz dobór szalowania umożliwia tworzenie subtelnych, a czasami nieoczekiwanych efektów. Kolekcję betonowych kafli i płyt betonowych CONCRETECONCEPT cechuje unikatowość i bezpretensjonalność. Końcowy efekt wizualny, ukazujący się po 24 godzinach od wylania płyty betonowej, jest nie do końca przewidywalny, a przez to magiczny i oryginalny.

Płyty betonowe, po wyjęciu z form, leżakują 24 dni dochodząc do właściwego koloru i rysunku. Płyty betonowe CONCRETECONCEPT wylewane są ręcznie dzięki czemu są jak odcisk palca: unikatowe i niepowtarzalne.

Koszty wysyłki zostaną doliczone po złożeniu zamówienia na podstawie analizy wielkości zamówienia i rodzaju oraz lokalizacji odbiorcy. Po złożeniu zamówienia zostaną Państwo poinformowani mailem o kosztach. Koszty przesyłki należy doliczyć do płatności za wybrany towar. Zamknij