Płyta betonowa NATURAL – klasyczny wzór nawiązujący wyglądem do betonu architektonicznego, odlewany jest w jasnoszarych, ciepłych odcieniach. Specjalnie dobrane pyły marmuru oraz mieszanki cementów nadają betonowym płytom NATURAL niepowtarzalny charakter. Kolor czy tak naprawdę odcień szarości wynika z naturalnych składników. Gładka powierzchnia nawiązuje do dobrze zatartego szlachetnego betonu. Płyty betonowe NATURAL mogą być zestawiane z każdym dobrym i oryginalnym designem. NATURAL niczego nie udaje – jest kwintesencją betonu. Idealnie komponuje się z każdym nowoczesnym wnętrzem nie gardząc eklektycznymi zestawieniami. Płyty betonowe NATURAL wylewane są gładkie lub z elementami mocującymi.

Gładkie płyty NATURAL mogą być zestawiane z płytami Archi na zasadzie szachownicy. Gładka powierzchnia zestawiona z brutalną pełną wżerów powierzchnią Archi doda ścianie dynamizmu.

W zakładce SKLEP znajdziecie Państwo duży wybór kształtów i kolorów płyt które mogą być zestawiane ze sobą. Każda ściana dzięki unikatowemu projektowi stanie się prawdziwym dziełem sztuki. 🙂 

#płyta betonowa, #beton architektoniczny,